Për Ne

Mirë se vini në Hotel Scardus

Një hotel superior me 4-Yje


Qoftë dimër apo verë Hotel Scardus është vendi ideal për të ikur nga jeta e përditshme dhe të hapërosh drejt një bote shumëngjyrshe dhe freskuse në një nga destinacionet më atraktive për turizmin malor në Maqedoni. Në qoftë se ecja dhe skijimi janë sporti juaj i preferuar, kemi për qëllim që të ju sigurojmë që qëndrimi juaj në Hotel Scardus të jetë një pervojë e paharrushme.


Luksozja në më të mirën e saj


Një hotel me arkitekturë moderne ju ofron mundësine për të kaluar pushime larg jetës se qytetit me nje pamje perfekte që do te ju mundesojë te relaksohuni dhe të eksploroni natyrën. Ne nuk i kemi shpikur pushimet relaksuse në vetëm i kemi perfeksionuar.
MË SHUMË

Shërbimet tona

Çfarë ofrojmë ne

Në hotelin tonë ne ofrojmë: Një restorant me ushqimet e shijshme për të zgjedhur, Relaxo trupin tuaj, Pamje të përsosur të natyrës.
Shihni të gjithë shërbimet

Disa lloje të dhomave të gjumit

Dhoma Standarde, Junior Suita, Suita, Vip Dhoma.

Përsosur të natyrës

Përzierja e përsosur me natyrën dhe atmosferën moderne e bën Hotel Scardus një vend unik për ceremoninë e dasmës.

Pishinë & Spa

Pishinë, Hamam Turqe dhe Sauna.

WiFi

Kënaquni me qasje falas në internet kur përdorni pajisjen tuaj, kudo që të jeni në hotelin tonë.

Regjistrohu Newsletter tonë