За Нас

Добредојдовте во Хотел Скардус

Супериорен хотел со 4 ѕвезди


Без разлика дали е лето или зима Хотел Скардус е идеалното место да избегате од секојдневниот живот и да чекорите во шарен и свеж свет во една од најпознатата атрактивна дестинација за планински туризам во Македонија. Ако пешачење и скијање е вашиот омилен спорт, ние имаме за цел да го осигураме вашиот престој во Хотел Скардус и тоа да ви биде незаборавно искуство.


Луксузноста е најдобра


Хотел со модерна архитектура кој ви нуди можност да ги поминете празниците далеку од градскиот живот со совршен изглед. Тој ќе ви овозможи да се опуштите и да ја истражувате природата. Ние не го измисливме незаборавниот одмор ние само го усовршивме.
ПОВЕЌЕ

Нашите услуги

Што нудиме ние

Во нашиот хотел ние нудиме: Ресторан со вкусна храна која може да се избере, Релаксирање на вашето тело, Прекрасен поглед кон природата.
ПОВЕЌЕ

Неколку типови на соби

Стандардна Соба, Junior Апартман, Апартман, Vip Соба.

Поглед кон природата

Одличен спој на природата и модерна атмосфера го прават Хотел Скардус единствена локација за убави церемонии.

Базент и СПА

Внатрешен Базен, Турска Бања и Сауна.

Wi-Fi Пристап

Уживајте со слободниот пристап на интернет, каде и да сте во нашиот хотел.

Зачленете се во нашиот хотел