Restaurant
Shërbimi "a la carte" do t'ju lejojë të zgjidhni menunë tuaj në një gamë të madhe të pjatave italiane dhe vendase me produkte, si peshku i freskët me mbizotërimin e detit, mishi dhe makaronat e bëra në shtëpi.
Spa qendra
Pishina
Previous
Next
Previous
Next

Hotel SCARDUS ofron kuzhinë ndërkombëtare me shumë pjata të shijshme të cilat janë përgatitur nga kuzhinieri ynë, si pasta italiane, pica si dhe ushqim tradicional.

VIP Dhoma

Për fëmije ndër 4 vjet, gratis.
€125
90 për 2 persona
 • 5-10 Mysafir
 • Kuzhinë
 • Dhomë ndenje + 3 terasa
 • Wi-Fi
 • Televizor
 • Mëngjes deri në ora 12
 • Shërbim dhome

Suit

Për fëmije ndër 4 vjet, gratis.
€100
70 për 2 persona
 • 5 Mysafir
 • Kuzhinë
 • Dhomë ndenje + terasë
 • Wi-Fi
 • Televizor
 • Mëngjes deri ne ora 12
 • Shërbim dhome

Junior Suit

Për fëmije ndër 4 vjet, gratis.
€76
54 për 2 persona
 • 1-4 Mysafir
 • Kuzhinë
 • Wi-Fi
 • Televizor
 • Mëngjes deri ne ora 12
 • Shërbim dhome
Më e zgjedhur

Dhomë Standarde

Për fëmije ndër 4 vjet, gratis.
€70
50 për 2 persona
 • 1-3 Mysafir
 • Wi-Fi
 • Televizor
 • Mëngjes deri ne ora
Vëmendje:
 • Për fëmijët nga 0-4 vjeç, pa pagesë.
  Për fëmijët nga 5- 11 vjeç – 50% e çmimit të përgjithshëm.
  Për fëmijët nga 12 vjeç – 100% e çmimit të përgjithshëm.
  Shërbime falas për mysafirët tanë:
  Qendra SPA
  Pools
  Parkim
  Wi-Fi
  Për vizitorët jashtë hotelit SPA qendra dhe pishina paguhen: për të rriturit – (mbi 12 vjeç) 12 euro, ndërsa për fëmijët nën 12 vjeç 6 euro.
  Mund të na kontaktoni për informacione shtesë përmes postës elektronike: info@hotelscardus.com
  Check in-14.00-00.00
  Check out 10.00-00.00

 • Terasë
 • Kopsht
 • Shëtitje
  Pishinë
  Vaskë me avull
  Librari
  Vaskë e nxehtë / Xhakuzi
  Masazh
  Spa
  Saunë

Ushqimi me dietë speciale (sipas kërkesës)
Mëngjesi në dhomë
Bar
Restorant

 • WiFi është në dispozicion në të gjithë hotelin dhe është pa pagesë.
 • Parking privat është në dispozicion (rezervimi nuk është i nevojshëm).
 • Daily housekeeping
 • Shared lounge/TV area
 • Airport shuttle (additional charge)
 • Shuttle service (additional charge)
 • Concierge
 • Baggage storage
 • Fax/Photocopying
 • Car rental
 • Packed lunches
 • Shoeshine
 • Currency exchange
 • Honeymoon suite
 • Ironing service
 • VIP room facilities
 • Dry cleaning
 • Laundry
 • Business center
 • 24-hour front desk
 • Meeting/Banquet facilities
 • Room service
 • WiFi në të gjitha fushat
  Kondicioner
  Ngrohje
  Ashensor
  Dhoma familjare
  Dhoma që nuk pihet duhan
  Gazeta

All rights reserved to ©Hotel SCARDUSA Website by:  Ardi H.2013